Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
Havalimanı Yolu 8.Km Şahinbey / Gaziantep
Tel:90 (342) 211 80 80, Fax:90 (342) 211 80 81, E-mail: info(at)hku.edu.tr 2008 Hasan Kalyoncu
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Kampüsü
İlanlar
25.08.2017
..........................................................
GSMF Mimarlık Bölümü Araştırma Görevlisi Aday Sonuç Listesi
25.08.2017
..........................................................
GSMF İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü Araştırma Görevlisi Aday Sonuç Listesi
09.10.2017
..........................................................
DGS ile gelen öğrenciler için Hazırlık Muafiyet Duyurusu
09.10.2017
..........................................................
Öğretim Üyesi Alım İlanı
28.09.2017
..........................................................
Elektrik Elektronik Mühendisliği Araştırma Görevlisi Sonuç Listesi
05.10.2017
..........................................................
Yabancı Diller Yüksekokulu 07.08.2017 Tarihli ve 1018411 İlan Numaralı Okutmanlık Sınav Sonuçları
05.10.2017
..........................................................
2017-2018 Güz Dönemi Kayıt Sildirme ve Dondurma Hakkında
03.10.2017
..........................................................
Diplaması Hazır Olan Öğrenciler
03.10.2017
..........................................................
Lisansüstü Diploması Hazır Olan Öğrenciler
27.09.2017
..........................................................
Yeni Kayıt Yaptıran Bölüm Öğrencilerinin İngilizce Dersleri Muafiyet Sınavı Duyurusu
22.09.2017
..........................................................
Pedagojik Formasyon Ders Başlangıcı
22.09.2017
..........................................................
Hazırlık sınıfı Muafiyet ve Seviye Belirleme Sınavı Listeleri
18.09.2017
..........................................................
Pedagojik Formasyon Dersleri Hakkında
15.09.2017
..........................................................
2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisans - Önlisans Ders Kayıtları
12.09.2017
..........................................................
Pedagojik Formasyon Ek Kontenjan Yedek Liste Kayıtları
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
YATAY GEÇİŞ KABUL LİSTELERİ

Yatay Geçiş Kabul Listeleri

2017-07-31 2017-07-31 hku.edu.tr hasan kalyoncu üniversitesi tr mixed news true hku.edu.tr hku.edu.tr hku.edu.tr MPAA G P2M 7- news Yatay Geçiş Kabul Listeleri Yatay Geçiş Kabul Listeleri http://www.universiteajansi.com/ilanlar/Yatay-Gecis-Kabul-Listeleri/1990/ 31 Temmuz 2017

 

 

 

Yurt içi ve Yurt Dışı Yatay geçiş kabul edilen öğrencilerin dikkatine: Üniversitenizden kayıt sildirme işlemi üniversiteler arasında yapılacaktır.

NOT: Makedonya, Bosna-Hersek, Brezilya, Gürcistan, Azarbeycan, Kosova ülkelerinden kabul edilen öğrencilerin başvurusu onaylanan öğrencilerin beyan ettikleri belgeler kayıt sırasında kabul edilecek olup, başvurdukları üniversiteler ile ve YÖK ( Denlik Birimi) ile yapılan yazışmalar  sonunda beyan edilen belgelerin doğruluğu onaylanmadığı takdirde kayıt işlemleri iptal edilecektir.
Ayrıca başvuru sırasında beyan edilen belgelerin yanlış olduğu tespit edilen öğrencilerin de kayıt işlemleri yapılmayacaktır.
 
 

Yurt Dışı Yatay geçiş kabul edilen öğrencilerin Kayıt Tarihleri: 7-9 Ağustos 2017

 

 

HASAN KAYONCU ÜNİVERSİTESİ
2017-2018 AKADEMİK GÜZ YARIYILINA
YURT DIŞI ( GNO, EK MADDE) KABUL EDİLEN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ

AD

SOYAD

BÖLÜM

FAKÜLTE

Buket Aydemir Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Tülay Göktürk Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Elif Selen Serin Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Hacer Bilge Kaynar Özel Eğitim Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Durdu Ahmet Kılınç Özel Eğitim Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Selin Akpınar Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Zeki Badıllı Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Alptekin Başar Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Furkan Burak Bulut Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Ahmet Elgün Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Ayşe Gökcen Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Halil Şahin Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Hatice Tuğçe Tuna Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Seher Gül Yaşa Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Celal Yüksel Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Kübra Kalelioğlu Sınıf Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Mustafa Kaya Sınıf Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Fadime Kübra Tebir Sınıf Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Vedat Can Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Baran Kırgıl Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Enver Ağbulut Hukuk Hukuk Fakültesi
Abdulaziz Akın Hukuk Hukuk Fakültesi
Hatice Akpınar Selvili Hukuk Hukuk Fakültesi
Ahmet Ali Atlıhan Hukuk Hukuk Fakültesi
Serdar Atlıhan Hukuk Hukuk Fakültesi
Hasan Onur Ayyıldız Hukuk Hukuk Fakültesi
Ufuk Boyraz Hukuk Hukuk Fakültesi
Kazım Can Hukuk Hukuk Fakültesi
Zeliha Demirbilek Hukuk Hukuk Fakültesi
Ömer Faruk Doğan Hukuk Hukuk Fakültesi
Ömer Ekinci Hukuk Hukuk Fakültesi
Arif Gümüş Hukuk Hukuk Fakültesi
Sayım Güvenç Hukuk Hukuk Fakültesi
Döne Karakaya Fidan Hukuk Hukuk Fakültesi
Mehmet Ali Karakılçık Hukuk Hukuk Fakültesi
Muhammed Baha Kaya Hukuk Hukuk Fakültesi
Mehmet Serhat Kurt Hukuk Hukuk Fakültesi
Abdulhakim Kurt Hukuk Hukuk Fakültesi
Seydi Vakkas Ömeroğlu Hukuk Hukuk Fakültesi
Hadice Öncel Hukuk Hukuk Fakültesi
Başak Şener Hukuk Hukuk Fakültesi
Hasan Şimşek Hukuk Hukuk Fakültesi
Cem Serim Tamer Hukuk Hukuk Fakültesi
Meryem Turmuş Hukuk Hukuk Fakültesi
Sait Mert Tüfekçi Hukuk Hukuk Fakültesi
Beyzanur Uysal Hukuk Hukuk Fakültesi
Şıhdurak Yıldırım Hukuk Hukuk Fakültesi
Fatih Yıldız Hukuk Hukuk Fakültesi
Mehmet Ertan Öztürkmen Psikoloji İktisadi, İdari Ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Berna Yüzer Psikoloji İktisadi, İdari Ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Yüsra Karataş Adalet Meslek Yüksekokulu
Mehmet Ali Gökçeer İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Sedat Savayı İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Zehra Sarıyıldız Beslenme ve Diyetetik Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Hazal Kaya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Hüseyin Özdemir Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Kübra Toksoy Hemşirelik Sağlık Bilimleri Yüksekokulu

HASAN KAYONCU ÜNİVERSİTESİ
2017-2018 AKADEMİK YILI GÜZ YARIYILI
KURUM İÇİ KABUL EDİLEN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ

AD

SOYAD

BÖLÜM

FAKÜLTE

Fatih Terlik Özel Eğitim Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Nidanur Güngör Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Hatice Merve Tatlı Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Mehmet Yeşilbağ Sınıf Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Onur Vargi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Eda Mina Çadırcı İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Yakup Ademci Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Yakup Burak Koca Hukuk Hukuk Fakültesi
Ömer Faruk İncearık Hukuk Hukuk Fakültesi
İbrahim Işık Hukuk Hukuk Fakültesi
Hüseyin Şahan Hukuk Hukuk Fakültesi
Muharrem Eryılmaz Hukuk Hukuk Fakültesi
Merve Özdemir Hukuk Hukuk Fakültesi
Bilal Can Okay Hukuk Hukuk Fakültesi
Osman Endez Hukuk Hukuk Fakültesi
Hatice Merve Tatlı Psikoloji İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Ayşenur Yiğit Psikoloji İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Onur Vargi Beslenme ve Diyetetik Sağlık Bilimleri Yüksekokulu

HASAN KAYONCU ÜNİVERSİTESİ
2017-2018 AKADEMİK YILI GÜZ YARIYILI
YURT İÇİ  ve  YURT DIŞI ( EK MADDE) KABUL EDİLEN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ

AD

SOYAD

BÖLÜM

FAKÜLTE

Kübra Küçükdurmaz Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Aysel Öztop Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Şeyma Yeniköy Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Müyeser Yıldız Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
İrem Ağaslan Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Eyyüp Çalman Özel Eğitim Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Serkan Erdoğan Özel Eğitim Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Müzeyyen Alpaslan Özel Eğitim Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Hatice Şamlioğlu Özel Eğitim Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Seher Durak Özel Eğitim Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Furkan Beyazyıldız Özel Eğitim Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Kadir Sami Koçer Özel Eğitim Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Kadir Sami Koçer Özel Eğitim Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Ebubekir Bindal Özel Eğitim Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Özgür Elbir Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Ramazan Çelik Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Ecem Dokuzlar Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Oğuz Emre Korkut Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Elif Nur Sabancı Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Sinem Kulu Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Rojda Çirkin Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Seda Temel Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Rümeysa Sedal Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Mert Saçan Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Fatma Çelik Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Hatice Coşar Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Hamt Sena Uysal Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Merve Akdemir Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Mehmet Balaman Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Mehmet Emin Taş Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Velat Özkaya Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Merve Büşra Baraklı Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Fatih Altunkaynak Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Oğuzhan Özdemir Sınıf Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Aslı Etsatıcı Sınıf Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Mert Saçan Görsel İletişim Tasarımı Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Üstün Karagülle İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Ömer Aslan İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı Güzel Sanatlar Ve Mimarlık Fakültesi
Berkan Çavuşoğlu İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı Güzel Sanatlar Ve Mimarlık Fakültesi
Rojda Çirkin İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Perihan Ay İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Muhammet Talha Canpolat İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Sinan Canpolatlı Mimarlık Güzel Sanatlar Ve Mimarlık Fakültesi
Mehmet Enes Erdoğan Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Burkay Akyıldız Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mahmut Dalyan Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Besime Beren Sarıkaya Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Eda Duyğun Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mehmet Gezer Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Muhammet Emre Seyyar Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Kübra Demirkıran Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Yunus Emre Arslan Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Dilan Betül Ceylan Kaya Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Harun Kabalcıoğlu Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mehmet Mert Yılmaz Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
İsmail Deniz Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Koray Sencer Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Nurşah Çelebioğlu Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Emine Dilan Yıldırım Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Baver Özbekli Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Burak Güven Mimarlık Güzel Sanatlar Ve Mimarlık Fakültesi
Mehmet Kaya Hukuk Hukuk Fakültesi
Mazhar Erkan Kavak Hukuk Hukuk Fakültesi
Tuğba Solak Hukuk Hukuk Fakültesi
Ercan Arkın Hukuk Hukuk Fakültesi
Mustafa Alkan Demirci Hukuk Hukuk Fakültesi
Mehmet Hanifi Sarı Hukuk Hukuk Fakültesi
Rasim Akdağ Hukuk Hukuk Fakültesi
Adnan Bayat Hukuk Hukuk Fakültesi
Buket Kanat Hukuk Hukuk Fakültesi
Zekiye Gündoğdu Hukuk Hukuk Fakültesi
Ahmet Can Hukuk Hukuk Fakültesi
İbrahim Hak Hukuk Hukuk Fakültesi
Mustafa Diken Hukuk Hukuk Fakültesi
Hasan Onur Ayyıldız Hukuk Hukuk Fakültesi
Ömer Faruk Aktaş Hukuk Hukuk Fakültesi
Hümeyra Başkır Hukuk Hukuk Fakültesi
Selen Çetinkaya Hukuk Hukuk Fakültesi
Burak Osman Özgül Hukuk Hukuk Fakültesi
Elif Fıstık Hukuk Hukuk Fakültesi
Fatma Biray Akçabay Hukuk Hukuk Fakültesi
Hadice Öncel Hukuk Hukuk Fakültesi
Hadice Öncel Hukuk Hukuk Fakültesi
İrem Kuzu Hukuk Hukuk Fakültesi
Oğuzhan Manga Hukuk Hukuk Fakültesi
Numan Çalışkan Hukuk Hukuk Fakültesi
Ali Rıza Susaçan Hukuk Hukuk Fakültesi
Muhammed Baha Kaya Hukuk Hukuk Fakültesi
Mehmet Ali Karakılçık Hukuk Hukuk Fakültesi
Abdullah Güler Hukuk Hukuk Fakültesi
Ceren Beydağı İktisat İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Ömer Aslan İşletme İktisadi, İdari Ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Anıl Leblebici İşletme İktisadi, İdari Ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Merve Tezcanlar Psikoloji İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Nidanur Kaba Psikoloji İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Dilara Akboğa Psikoloji İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Durdu Mehmet Taşkıran Psikoloji İktisadi, İdari Ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Abdurrahman Çiçek Psikoloji İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Esma Aslan Psikoloji İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Kübra Aslı Elçi Psikoloji İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Beytullah Coşkun Psikoloji İktisadi, İdari Ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Sefanur Sarıca Psikoloji İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Elif Özkul Psikoloji İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Zeynep Şevval Toprak Psikoloji İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Eftun Barak Psikoloji İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Dilek Buse Seyhan Psikoloji İktisadi, İdari Ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Esma Direkli Psikoloji İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Berat Tekin Psikoloji İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Sidal Aka Psikoloji İktisadi, İdari Ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Mert Saçan Psikoloji İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Mehmet Mert Danışman Uluslararası Ticaret Ve Lojistik İktisadi, İdari Ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Mehmet Yılmaz Türk Uluslararası Ticaret ve Lojistik İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Anıl Leblebici Uluslararası Ticaret Ve Lojistik İktisadi, İdari Ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Nihat Burak Köroğlu Adalet Meslek Yüksekokulu
Melisa Şahan Adalet Meslek Yüksekokulu
Şahin Tan Anestezi Meslek Yüksekokulu
Edibe Ülger Anestezi Meslek Yüksekokulu
Fatma Yüksel Anestezi Meslek Yüksekokulu
Büşra Çelebi Anestezi Meslek Yüksekokulu
Ahmet Can Eliş Anestezi Meslek Yüksekokulu
Mehmet Ömer Erturhan Anestezi Meslek Yüksekokulu
Gözde Erdem Anestezi Meslek Yüksekokulu
Adem Çivit Diyaliz Meslek Yüksekokulu
Büşra Can Diyaliz Meslek Yüksekokulu
Ebru Ersal Diyaliz Meslek Yüksekokulu
Mehmet Analık İlk Ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Büşra Can İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Goncagül Bilgisiçok İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Onur Kalkan İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Betül Kıpırtı İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Muhammed Said Aslan İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Rabia Nur Sözer İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Ciğdem Özge Özdemir İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Mehmet Karayılan İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Abdullah Beyhan İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Nazlı Balaman İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Hatice Karabulut İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Eren Kan İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Ecem Sakarya İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Burak İyikesici Bilgisayar Mühendisliği Mühendislik Fakültesi
Eda Duyğun Elektrik - Elektronik Mühendisliği Mühendislik Fakültesi
Ömer Uzunoğulları Elektrik - Elektronik Mühendisliği Mühendislik Fakültesi
Egemen Özmen Elektrik - Elektronik Mühendisliği Mühendislik Fakültesi
Rıdvan Nafak Elektrik - Elektronik Mühendisliği Mühendislik Fakültesi
Musa Taymur Elektrik - Elektronik Mühendisliği Mühendislik Fakültesi
Hayri Sağlam İnşaat Mühendisliği Mühendislik Fakültesi
Mülkiye Özdemir İnşaat Mühendisliği Mühendislik Fakültesi
Mehmet Mert Yılmaz İnşaat Mühendisliği Mühendislik Fakültesi
Muhammet Can İnşaat Mühendisliği Mühendislik Fakültesi
Halil Ayaz İnşaat Mühendisliği Mühendislik Fakültesi
Mahsum Dogan İnşaat Mühendisliği Mühendislik Fakültesi
Anıl Leblebici İnşaat Mühendisliği Mühendislik Fakültesi
Eda Duyğun İnşaat Mühendisliği Mühendislik Fakültesi
Dilek Aydemir Beslenme ve Diyetetik Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Rıdvan Nafak Beslenme ve Diyetetik Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Tuğba Kalkan Beslenme ve Diyetetik Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Beyza Beykaya Beslenme ve Diyetetik Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Ahmet Can Eliş Beslenme ve Diyetetik Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Selin Kıratlı Beslenme ve Diyetetik Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Özge Koç Beslenme ve Diyetetik Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Rıdvan Nafak Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Hazal Kaya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
İbrahim Şimşek Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Samet Fidan Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Sibel Esmeray Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Senanur Toprak Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Ahmet Can Eliş Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Muhammet Emin Önalan Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Abdulsamet Yavuz Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Ayşe Turğay Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Fırat Tuma Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
İsmail Demirkol Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Hakan Şenbayram Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Ceyda Hamdemir Hemşirelik Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Songül Unal Hemşirelik Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Ebru Tunç Hemşirelik Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Mehmet Yücel Hemşirelik Sağlık Bilimleri Yüksekokulu

Kesin Kayıt için Gerekli Belgeler (GNO)

  • Onaylı not durum belgesi (Transkript)
  • Öğrenci Belgesi
  • Onaylı müfredat ve ders içerikleri
  • Disiplin cezası almamış olduğunuza ilişkin belge
  • ÖSYM sınavına girdiği yıla ait sonuç belgesi
  • ÖSYM sınavına girdiği yıla ait detaylı sonuç belgesi
  • Hazırlık sınıfı ve/veya eşdeğer yabancı dil sınavlarından başarı belgesi ( Dip not: "İnşaat Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ile Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü ile İngilizce Öğretmenliği Bölümü öğrencileri için bu belge zorunludur! ")
  • Nüfus Cüzdanı Sureti
  •  İkametgâh Belgesi
  • 6 adet fotoğraf
  • Öğrenim ücreti makbuzu

Kesin Kayıt İçin Gerekli Belgeler (Ek Madde)

  • Başvuru Formu
  • Öğrenci Belgesi
  • Onaylı not durum belgesi (Transkript)
  • Onaylı müfredat ve ders içerikleri
  • Disiplin cezası almamış olduğunuza ilişkin belge
  • Daha önce Ek Madde 1 ile geçiş yapmadığına dair belge
  • ÖSYM sınavına girdiği yıla ait sonuç belgesi
  •  ÖSYM sınavına girdiği yıla ait detaylı sonuç belgesi
  •  Hazırlık sınıfı ve/veya eşdeğer yabancı dil sınavlarından başarı belgesi ( Dip not: "İnşaat Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ile Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü ile İngilizce Öğretmenliği Bölümü öğrencileri için bu belge zorunludur! ")
  • Nüfus Cüzdanı Sureti
  • İkametgâh Belgesi
  • 6 adet fotoğraf
  • Öğrenim ücreti makbuzu

"Kurum İçinden yatay geçiş başvurusu kabul edilen öğrenciler, öncelik olarak aktif olan
 bölümlerinden  kayıt sildirme işlemi yapmalıdırlar."


Kesin Kayıt İçin Gerekli Belgeler(Kurum içi)


·         Başvuru Formu
·         Öğrenci Belgesi
·         Onaylı not durum belgesi (Transkript)
·         Disiplin cezası almamış olduğunuza ilişkin belge
·         ÖSYM sınavına girdiği yıla ait sonuç belgesi
·         ÖSYM sınavına girdiği yıla ait detaylı sonuç belgesi
·         Hazırlık sınıfı ve/veya eşdeğer yabancı dil sınavlarından başarı belgesi ( Dip not: "İnşaat Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ile Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü ile İngilizce Öğretmenliği Bölümü öğrencileri için bu belge zorunludur! ")
·         Nüfus Cüzdanı Sureti
·         İkametgâh Belgesi
·         6 adet fotoğraf
·         Öğrenim ücreti makbuzu

Kesin Kayıt İçin Gerekli Belgeler(Yurt dışı)


·         Başvuru Formu
·         Öğrenci Belgesi
·         Onaylı not durum belgesi (Transkript)
·         Onaylı müfredat ve ders içerikleri
·         Disiplin cezası almamış olduğunuza ilişkin belge
·         ÖSYM sınavına girdiği yıla ait sonuç belgesi
·         ÖSYM sınavına girdiği yıla ait detaylı sonuç belgesi
·         Hazırlık sınıfı ve/veya eşdeğer yabancı dil sınavlarından başarı belgesi ( Dip not: "İnşaat Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ile Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü ile İngilizce Öğretmenliği Bölümü öğrencileri için bu belge zorunludur! ")
·         Nüfus Cüzdanı Sureti
·         İkametgâh Belgesi
·         6 adet fotoğraf
·         Öğrenim ücreti makbuzu
Not 1:Eksik evrak olduğu takdirde kayıt alınmayacaktır.

Not 2: İlk ve Acil yardım bölümü öğrencilerinin dikkatine; yatay geçiş kayıt hakkı kazanan öğrencilerin boy ve kilo oranlarını içeren heyet raporu ile gelmeleri önemle rica olunur Boy ve kilo oranı ÖSYM kılavuzuna göre uygun olmayan öğrencilerin kayıt işlemi gerçekleşmeyecektir .